Головним освітянином Полтави став Юрій Матвієнко

Юрій Матвієнко

26 листопада на апаратній нараді у виконкомі Полтавської міськради її секретар Олександр Шамота представив присутнім нового керівника управління освіти виконкому Полтавської міськради. Ним став 38-річний Юрій Матвієнко.

У виконкомі Полтавської міськради тривають кадрові ротації після того, як самого міського голову Олександра Мамая більшість депутатів міськради відправила у відставку. Після чого кілька чиновників виконкому подали заяви про звільнення «за власним бажанням». Однією з перших за власним бажанням і без коментарів щодо причин звільнення залишила посаду 28 вересня 2018 року керівник управління освіти Леся Марталішвілі. Після чого було оголошено конкурс на вільну посаду.

Юрій Матвієнко своїм першочерговим завданням бачить реформування системи оствіти в Полтаві

Сьогодні стало відомо, що конкурс виграв єдиний претендент Юрій Матвієнко. «ПП» він розповів, що закінчив Полтавський педуніверситет. Після чого протягом 15 років викладав у своєму університеті на фізико-математичному факультеті, є кандидатом педагогічних наук. Крім того, працював учителем інформатики в Полтавській школі №9. Своїм головним завданням Юрій Матвієнко вважає продовження реформування системи освіти в обласному центрі.

Олександр Брусенський

Фото автора