З Новим роком!: у Полтаві подорожчав проїзд у громадському транспорті

проїзд у громадському транспорті

Рішення про збільшення плати за проїзд у громадському транспорті обласного центру ухвалено на сьогоднішньому засіданні виконкому міської ради, де розглянули питання «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті м. Полтава» та «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів міським електричним транспортом -тролейбусом».

Непопулярне рішення міської влади, яке без сумніву зіпсує святковий настрій багатьом полтавцям, набуде чинності з 4 січня 2018 року. Того дня за проїзд у автобусі доведеться заплатити замість 4 грн. – вже п’ять. А в тролейбусі – замість двох – три грн.

Правда, це рішення, ухвалене чиновниками напередодні Новорічних свят, не можна вважати несподіваним. Першу спробу підвищити плату за проїзд у Полтаві «обкатували» ще влітку цього року. Навіть вже і надрукували квитки із новим тарифам за проїзд у 5 грн. (на фото). Але громадськість різко негативно сприйняла цю звістку і, очевидно, під шквалом критики міська влада вирішила не псувати свій імідж і від термінувала здорожчання проїзду. Але практичні перевізники, які вже виготовили нові квитки, аби не нести збитків, таки продовжували видавати пасажирам квитки із вартістю проїзду у 5 грн. Хоча, полтавці за проїзд все ще платять 4 грн.

22 грудня на черговій сесії Полтавської міськради градоначальник обласного центру Олександр Мамай ніби то поспіхом замітив, що у Полтаві на сьогодні ледь не найдешевший проїзд. Як бачимо, цю «помилку» чиновники таки виправили…

Олександр Брусенський