За хабарництво затримано чиновника Решетилівської райдержадміністрації

хабарництво

Сьогодні працівники прокуратури Полтавської області разом зі співробітниками УСБУ та Управління захисту економіки в області Нацполіції України затримали за хабарництво одного з начальників управлінь Решетилівської районної державної адміністрації.

В обласній прокуратурі з цього приводу повідомляють, що «державний службовець категорії «Б» отримав 10 тис грн від представника місцевого товариства за перерахунок заборгованості коштів, виділених товариству за бюджетною програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними». Як з’ясувалося, перший «транш» хабара в сумі 5300 тис. грн чиновник одержав у грудні 2017 року на свою банківську картку.

В прокуратурі не уточнюють, чиновника якого саме управління було затримано. Але в інформації прес-групи УСБУ в Полтавській області з цього приводу згадується, що на хабарі викрито начальника управління агропромислового комплексу. На сайті Решетилівської РДА в розділі «телефонний довідник» можна дізнатися, що це управління очолює 60-річний Володимир Маслюк.

Олександр Брусенський
(За матеріалами прокуратури Полтавщини)