Загадкові обставини смерті солдата тактичної авіації

обставини смерті

За повідомленням поліції Полтавщини, 15 березня близько другої ночі на телефон «102» надійшла інформація про загибель 25-річного солдата однієї з військових частин Миргорода. Наразі обставини смерті солдата встановлюються. Правоохоронці припускають, що солдат наклав на себе руки.

У 831 бригаді тактичної авіації, яка дислокується в Миргороді, «ПП» інформацію підтвердили. Загиблий справді був військовослужбовцем за контрактом і проходив службу у бригаді. Але, повідомила, прес-секретар бригади Світлана Борисова, командування бригади не надає жодних додаткових свідчень щодо інциденту. Адже розслідує обставини смерті поліція і військова прокуратура.

На офіційному сайті 831 бригади з приводу НЧ з’явилося повідомлення такого змісту: «Сьогодні, 15 березня 2018 року, в одній із військових частин повітряного командування «Центр» під час виконання службових обов’язків внаслідок вогнепального поранення помер військовослужбовець військової служби за контрактом. За рішенням командира повітряного командування проводиться службове розслідування. На місці події працює комісія у складі представників Національної поліції, Військової служби правопорядку, Військової прокуратури та офіцерів управління повітряного командування «Центр» ПС ЗСУ…».

Це вже не перше повідомлення про загибель від вогнепальних поранень військовослужбовців 831 бригади тактичної авіації. Так, 15 січня 2017 року там знайшли застріленим 26-річного капітана. Двома місяцями пізніше в бригаді покінчив життя самогубством 28-річний старший лейтенант…

Олександр Брусенський