Засідання колегії Полтавської ОДА: зорепад нагород і таємне питання

26 липня в обласному центрі відбулося засідання колегії Полтавської ОДА, на якому обговорили стан фінансово-бюджетної дисципліни в Полтавській області за перше півріччя 2018 року та виконання антикорупційного законодавства. Третє питання порядку денного провели в закритому режимі без присутності запрошених та представників ЗМІ.

Перед початком засідання колегії Полтавської ОДА голова облдержадміністрації Валерій Головко вручив державні нагороди. Серед нагороджених – завідувач філією Національного військово-історичного музею – музею важкої бомбардувальної авіації Віктор Дейнега, який отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеню; кременчужани Олександр Бортник, член громадської організації «Всеукраїнська спілка ветеранів Афганістану», та Юрій Кучеренко – ліквідатор аварії на ЧАЕС (обидва удостоєні ордена «За мужність» ІІ ступеню); Ірина Штейнберг, керівник апарату Хорольської РДА, вона отримала медаль «За працю і звитягу». Ще кільком полтавцям, зокрема, директорові Полтавського музичного училища Миколі Демченку, тренерові-викладачеві Олександрові Хижняку, головному лікареві обласної клінічної лікарні Григорієві Оксаку, Оржицькому селищному голові Олені Сидоренко присвоєно звання заслужених та нагороджено Почесною грамотою Кабміну.

Після обговорення двох перших питань учасники колегії приступили до розгляду третього питання, яке не було включене до порядку денного й не оприлюднене на офіційному сайті ОДА (https://www.adm-pl.gov.ua). Як стало відомо «ПП», ішлося про обговорення проблеми, пов’язаної зі створенням на Полтавщині бригади територіальної оборони (https://panoram.com.ua/2018/06/13/news-1082/). Перед тим військових комісарів районів, командирів військових частин, офіцерів, які відповідають за мобілізаційну готовність тощо зібрали в Полтавській ОДА, де обласний військовий комісар полковник Дмитро Губський провів окрему нараду. Після чого військових запросили до зали засідань, де обговорювали створення бригади територіальної оборони.

Олександр Брусенський
На фото: нагороду отримує М. Демченко, О. Хижняк (ліворуч) і В. Дейнега; полтавці, нагороджені на засіданні колегії. Фото автора