Заступник голови Полтавської облради вирішив виступити в ролі «паровозу»

заступник голови Полтавської облради

Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської облради, почав оформляти документи на отримання у власність земельної ділянки в Решетилівському районі площею два гектари.

Ще заступаючи на посаду заступника Полтавської облради за квотою ВО Свобода», учасник АТО Анатолій Ханко пообіцяв, що ділитиметься з полтавською громадою своєю зарплатою, не користуватиметься службовими авто, які за ним закріплені, та не отримуватиме належну йому за законом, як учаснику бойових дій, земельну ділянку, аж поки останній учасник АТО на Полтавщині не отримує землі. Проте, сьогодні посадовець розповів кореспонденту «ПП, що таки вирішив отримати «свої» два гектари землі.

«Справді, я не хотів брати землю. Але коли зіткнувся з тим, що багато хлопців все ж не отримують землю через численні надумані перешкоди, вирішив їм допомогти і самому взяти землю. Тому «підтягнув» ще два десятки хлопців – учасників АТО, які вже давно хочуть отримати землю, але не наважувалися, бо побоювались дуже складної процедури. Тож, я разом з ними подав заяву на отримання землі. Тобто, вирішив виступити в якості паровозу, який розчистить шлях до землі не лише мені самому, але ще й двадцяти побратимам. Мені ж ніхто не відмовить… А якщо відмовлять мені, то і їм так само землі не дадуть…».

Дві ділянки землі площею 20 та 18 га «атошники» пригладили у Решетилівському районі. Звідти, власне всі вони родом. Як і сам заступник голови облради. Наразі оформлення документів на ці ділянки – по два гектари кожному, вже почалося. І заступник голови Полтавської облради вірить, що він та його побратими-земляки отримують землю. У їхніх планах після того, як отримують у власність землю, створити сільгоспкооператив. І разом обробляти «свою» землю». А от прибуток «атошники» ділитимуть з тими, хто ще воює на Сході України.

«Ми вирішили, що половину прибутку, який отримуватиме від обробки землі, ми віддаватиме тим, хто й нині захищає Україну від сепаратистів, – говорить Анатолій Ханко. – Свого часу, коли ми самі служили в зоні АТО, волонтери, велике їм спасибі, допомагали нам всім, чим могли. Тепер настав наш час допомагати армії. Тому ми і вирішили взяти землю…».

Віддавати половину прибутку від землеробства заступник голови Полтавської облради та його товариши обіцяють до того часу, поки на Сході України триватиме війна. І сподіваються, що й інші землевласники послідують їхньому прикладу і підтримуватимуть воїнів АТО.

Олександр Брусенський

На фото: заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко

Фото автора.