Затримали підозрюваного у замовному вбивстві депутата-«свободівця» Миргородської міськради

Супруненко

Про те, що резонансний злочин, який сколихнув Полтавщину, розкрито, сьогодні на церемонії призначення нового начальника поліції області заявив генерал Олег Бех – уже колишній очільник поліції регіону. Подробиці справи розслідування убивства депутата Миргородської міськради Олега Супруненка він не повідомив. Обмежився лише тим, що подякував за плідну співпрацю працівникам УСБУ Полтавщини, що і допомогло розкрити злочин.

Але уже стало відомо, що О. Супруненка по-звірячому побили, за версією правоохоронців, начебто на замовлення іншого депутата Миргородської міськради Хачатура Хачатряна. З цієї нагоди лідер Радикальної партії свого імені Олег Ляшко у Фейсбуці повідомив таке:

«Мені стало відомо, що депутата Миргородської міської ради від РПЛ Хачатура Хачатряна затримали за звинуваченням у вбивстві його колеги-депутата від ВО “Свобода” Олега Супруненка…

Поки що обставини кримінальної справи мені до кінця не відомі. Але…за жодних обставин не буду прикривати злочинців, якщо вони винні. Тому я вимагаю від Хачатура Хачатряна скласти мандат і постати перед правосуддям».

Він підкреслив, що всі, хто причетні до цього нелюдського злочину, мають бути суворо покарані.

Олександр Брусенський