Завтра на Полтавщині на охорону правопорядку заступить новий спецпідрозділ поліції КОРД

КОРД

Як повідомили у прес-службі поліції Полтавщини, наша область стала двадцять першим регіоном України, в якому до виконання завдань приступить спецпідрозділ КОРД.

2 березня бійці нового спецпідрозділу, які служитимуть на Полтавщині, закінчили навчання на спеціальних курсах. Заступник Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Олексій Руденко вручив їм спеціальні сертифікати.

На церемонії вручення сертифікатів говорили, що бійців спецпідрозділу КОРД готують у співпраці з іноземними колегами. Національної поліції України. Особовий склад елітного спецпідрозділу проходить навчання за світовими стандартами. Кандидати у поліцейський спецназ пройшли двомісячний інтенсивний курс навчання, здали іспити і тепер готові відбути у свій регіон для виконання поставлених завдань.

КОРД
Випуск спец призначенців полтавського спецпідрозділу КОРД

У МВС раніше звучи вали інформацію про матеріальне заохочення бійців  Корпусу оперативно-раптової дії (“КОРД”) . Їхня зарплата становитиме 15-20 тисяч гривень Витрати на підготовку нових спецпризначенців коштує не менше, аніж підготовка патрульних поліцейських, що становило 130 тис. грн на людину.

КОРД
Так у Полтаві бійці спецпідрозділу КОРД затримували Г. Капканова

Полтавці уже дещо знають про роботу спецпідрозілу. Так, у грудні 2016 року бійці цього підрозділу затримала харків’янина, який хотів дати хабара у сумі 600 доларів США одному полтавському полісмену. А 30 листопада 2016 року саме спецпризначенці цього підрозділу  затримували у Полтаві Геннадія Капканова в одній із квартир обласного центру.

Олександр Брусенський
Фото із інтернету