Жительку Лубен, яку звинуватили у вбивстві матері та розчленуванні її тіла, засудили до 15 років позбавлення волі

позбавлення волі

У прес-службі прокуратури Полтавщини повідомили, що у Київському районному суді Полтави її працівники підтримали державне обвинувачення щодо 44-річноїжительки Лубен, яка у жовтні 2016 року вбила та розчленувала свою 70-літню матір. Вироком суду її засуджено за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України до 15 років позбавлення волі.

Зокрема, заступник начальника управління прокуратури Полтавщини Наталія Лець поінформувала ЗМІ, що у судовому засіданні підсудна свою вину не визнавала. Однак прокурори довели, що 5 жовтня 2016 року між донькою та матір’ю виникла сварка, під час якої донька вдарила матір ножем у шию, від чого та померла на місці. Аби приховати злочин, жінка за допомогою двох ножів і молотка розчленувала труп та розвезла його частини у різні місця Лубен. Після цього вона пофарбувала ту частину підлоги у кімнаті, де лежало закривавлене тіло. А через кілька днів звернулася до поліції із заявою про зникнення матері.

Як повідомлялося раніше, 19 жовтня 2016 року неподалік автовокзалу в Лубнах місцеві жителі знайшли відрізану голову людини. Ще одну схованку, де знаходилися інші частини тіла, правоохоронцям показала вже сама дочка-убивця. Також у ході слідчого експерименту вона вказала місце, куди викинула знаряддя вбивства – ножі. Молоток оперативники виявили у квартирі.

«Під час досудового розслідування були проведені молекулярно-генетичні експертизи, які встановили, що знайдені частини тіла збігаються між собою та належать одній особі жіночої статі. Психолого-психіатрична експертиза показала, що підсудна є осудною і не потребує застосування примусових заходів медичного характеру», – розповіла Наталія Лець.

Олександр Брусенський
(За матеріалами прокуратури Полтавщини)