Життя без болю можливе. Допоможе ортоплазма – новий інноваційний метод лікування

Ранки стають прохолоднішими, дні коротшими, попереду – період дощів і сирої погоди. А це означає загострення хронічних артритів, артрозів, коксартрозів та інших захворювань суглобів. Традиційно восени хворі на ці недуги відчувають скутість, обмеження в рухові та нестерпний біль, який інколи не знімають навіть найсильніші знеболювальні препарати.

На жаль, останнім часом захворювання суглобів значно помолодшали і вражають не лише літніх людей, а й 40-річних і навіть 30-річних. Досвідчений ортопед-травматолог, головний лікар лікувально­діагностичного центру «Ортомед Просперітас» Сергій ПЕТРИК радить у жодному разі не ковтати безконтрольно пригоршнями знеболювальне, а скористатися новим інноваційним методом лікування захворювань опорно-рухового апарату, який творить справжні дива – ортоплазмою! Після кількох сеансів хворі, які ледь пересувалися за допомогою ціпків і милиць, рухаються самостійно та знову насолоджуються повноцінним життям. Крім того, ортоплазма допомагає при повільному загоєнні ран, зрощуванні переломів кісток, ушкодженні зв’язок і м’язів.

– Зважте, що відновлення функцій організму відбувається природним шляхом, без операцій та медикаментів, – говорить лікар. – Ортоплазма базується на широко відомій технології Plasmolifting, яка давно використовується в лікуванні стоматологічних, гінекологічних, урологічних захворювань, а також у косметології, однак не повторює цю методику. Ортоплазма призначена виключно для лікування патологій опорно­рухового апарату. Її успішно застосовують провідні клініки світу вже близько 10 років.

– Лікувально­діагностичний центр «Ортомед Просперітас», що спеціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань опорно­рухового апарату (зокрема ран, деформацій, опіків тощо) першим у Полтаві освоїв цей метод. У чому він полягає?

– Так, ми застосовуємо ортоплазму з 2014 року. Суть методу полягає в лікуванні плазмою крові, збагаченої тромбоцитами. Основна функція тромбоцитів, які ще називають «ремонтними клітинами крові», – це участь у обмінних процесах і відновленні тканин. Підвищення концентрації тромбоцитів у ділянці враження суглобів значно прискорює регенерацію клітин, причому відбувається це в десятки разів швидше, ніж природним шляхом.

– Як відбувається сама процедура?

– Вона безпечна та безболісна й триває в середньому близько півгодини. Наш фахівець проводить її амбулаторно. У пацієнта беруть кров із вени, потім у спеціальній центрифузі з крові виокремлюють плазму з високою концентрацією тромбоцитів. Цю плазму лікар вводить у проблемні ділянки. Це може бути навколосуглобова тканина, хвороблива зона м’язів або безпосередньо порожнина суглоба. Повний курс лікування становить 3–5 сеансів по 1 ін’єкції один раз на 3–10 днів. Цього достатньо, щоб викликати стійку ремісію, а також повністю зняти м’язові спазми, ліквідувати біль у суглобах і забезпечити пацієнту можливість вільно пересуватися. А оскільки ортоплазма абсолютно природна за своїм складом (жодні сторонні хімічні речовини або, скажімо, стовбурові клітини туди не додаються), вона не викликає побічних реакцій, зокрема алергії.

Сергій Петрик наголошує, що новий метод забезпечує не лише оздоровчий, а й профілактичний ефект. Тому не варто чекати сезонного загострення хвороби: чим швидше ви звернетеся в клініку, тим коротшим буде період лікування.

Звертайтеся: м. Полтава, вул. Олеся Гончара (колишня Енгельса), 19-­А.

У клініці існує попередній запис за тел.:

(0532) 58­03­08,

(066) 285­25­48,

(067) 186­55­70.

Ліц. МОЗ серія АЕ № 197593 від 18.04.2013.

www.ortomed-prosperitas.com.ua