Життя без болю – це реально! Допоможе ортоплазма – новий інноваційний метод лікування

У полтавській клініці “Ортомед Просперітас” успішно застосовують новий інноваційний метод лікування хворих кісток і суглобів, який називається ортоплазма.

Кожен із нас відчував біль у різних його проявах: сильний, що пронизує, наче блискавка, ниючий та тривалий (і від цього не менш нестерпний), а також періодичний пульсуючий. Ці відчуття отруюють наше життя, позбавляють радості, перекреслюють усі бажання та плани на майбутнє…

Особливо дошкуляє зубний біль, а також біль у кістках та суглобах. Деякі хронічні захворювання (зокрема артрити, періартрити, артрози, коксартрози, остеохондрози тощо) у період загострення супроводжуються постійним болем. Хтось терпить, хтось пригоршнями ковтає знеболювальні пігулки. Однак навіть найсильніші препарати розраховані лише на певний час, а потім біль повертається знову. На жаль, практично всі знеболювальні ліки мають побічну дію, тож безконтрольне їх уживання неминуче позначається на роботі інших органів та систем організму. До того ж, якщо не усувати причину, а лікувати лише наслідки, хвороба прогресує. З часом з’являються скутість та інші ускладнення в суглобах, що проявляються під час руху.

– Біль – це крик «SOS», який посилає наш організм, сигнал про проблеми, що їх потрібно невідкладно лікувати, – говорить головний лікар лікувально-діагностичного центру «Ортомед Просперітас», ортопед-травматолог Сер­гій Петрик. – Захворювання опорно-рухового апарату самі не зникнуть, а, навпаки, лише прогресуватимуть: у когось – повільніше, а в когось – швидше. Не варто зволікати, бо все одно доведеться звертатися до лікаря. Та коли хвороба запущена, доведеться докладати більше зусиль і витрачати більше коштів.

– Сергію Володимировичу, багато людей вважають, що захворювання суглобів можна лікувати хіба що симптоматично…

– Це раніше так було. Нині ж ситуація кардинально змінилася. Останнім часом для лікування захворювань суглобів, зокрема остеохондрозів, періартритів, уповільненого зрощування переломів кісток, ушкодження зв’язок і м’язів тощо широко використовують новий інноваційний метод, який до того ж не має жодних побічних наслідків: плазмоліфтинг або ортоплазму. Без медикаментозного лікування й операцій відбувається повне відновлення опорно-рухового апарату!

– Лікувально-діагностичний центр «Ор­томед Просперітас», який Ви очолюєте, першим у Полтаві почав застосовувати ортоплазму.

– Так, ми освоїли цей метод ще у 2014 році. Нині маємо сотні (чи, може, й тисячі) вдячних пацієнтів, які забули, що таке біль, та повернулися до повноцінного життя.

– У чому полягає цей метод?

– Ортоплазма базується на активації власних можливостей організму. Хворі ділянки лікують плазмою крові, яку попередньо збагачують тромбоцитами. Тромбоцити ще називають ремонтними клітинами організму, вони беруть участь у обмінних процесах і відновленні тканин. Збільшення концентрації тромбоцитів у ділянці враження тканини значно прискорює регенерацію клітин, причому відбувається це в десятки разів швидше, ніж природним шляхом.

– Тобто використовують не ліки, а плазму крові?

– Саме так, жодних сторонніх хімічних речовин, лише своя кров пацієнта. Тож, відповідно, жодних побічних реакцій, зокрема й алергії, не виникає. Використання ортоплазми суттєво знижує необхідність застосування лікарських препаратів.

– Як проходить сама процедура й наскільки вона безболісна?

– Це безпечна й практично безболісна процедура, що триває близько 30 хв. Для цього в пацієнта беруть кров із вени, потім у спеціальній центрифузі з крові виокремлюють плазму з високою концентрацією тромбоцитів. Цю плазму лікар вводить у проблемні ділянки. Це може бути навколосуглобова тканина, хвороблива зона м’язів або безпосередньо порожнина суглоба. Повний курс лікування складається з 3–5 сеансів по одній ін’єкції один раз на 3–10 днів. Цього достатньо, щоб викликати стійку ремісію, а також повністю зняти м’язові спазми, ліквідувати болі в суглобах і забезпечити пацієнту можливість вільного пересування.

При цьому поліпшується обмін речовин, зменшується запальний процес, скорочуються строки зрощування переломів, відсутній ризик алергічних реакцій, відбувається стимуляція регенеративних процесів у тканинах.

Хотів би наголосити, що ортоплазма сприяє поліпшенню обміну речовин, а тому вона має не лише оздоровчий, а й профілактичний ефект. Після курсу лікувіання хворі надовго забувають, що таке біль.

У клініці існує попередній запис за тел.:

(0532) 58-03-08,(066) 285-25-48, (067) 186-55-70.

Адреса клініки «Ортомед Просперітас»:

м. Полтава, вул. Олеся Гончара (колишня Енгельса), 19-А.

Ліц. МОЗ серія АЕ № 197593 від 18.04.2013.

www.ortomed-prosperitas.com.ua