Життя за колючим дротом: ще відбувають покарання, але вже працевлаштовані

покарання

В Полтавській виправній колонії №64 (с. Затурино Полтавського району), де чловіки відбувають покарання за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів, скоєних вперше, двом засудженим вручили сертифікати.

У Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань повідомили про зустріч персоналу колонії та її бранців з представниками благодійної організації «Світло надії». Заступник виконавчого директора благодійної організації Роман Дрозд обговорив з начальником установи подальші напрямки роботи та вручив двом засудженим сертифікати про закінчення інформаційних занять з теми «Проведення дотестового консультування та соціальний супровід уразливих до ВІЛ груп у місцях позбавлення волі».

покарання

Сертифікати надають можливість бранцям працевлаштуватися на посади соціальних працівників в команді благодійників після відбуття терміну покарання і звільнення. До обов’язків новоспечених соціальних працівників буде входити консультування з питань профілактики ВІЛ-інфекції, мотивування та проходження тестування на ВІЛ, інформування про гепатит С, туберкульоз та інші захворювання.

Олександр Брусенський

Фото прес-служби Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань