Жива качка і мобільний телефон: денна «виручка» кременчуцького грабіжника

кримінальні новини

Про те, що нині можуть вкрасти не тільки все, що по погано лежить, але й все, що ненадійно тримають у руках, свідчить сьогоднішній випадок у Кременчуці. Кримінальні новини Полтавщини поповнилися ще одним злочином.

У наддніпрянському місті поліцію повідомили про те, що кримінальні новини на одній з вулиць невідомий чоловік вихопив з рук перехожого мобільний телефон і втік. Постраждалий розповів правоохоронцям про пригоду і назвав кілька прикмет свого кривдника. Найголовніша – грабіжник мав при собі сумку, в якій знаходилася… жива качка. Незабаром полісмени, котрі почали шукати підозрілого, помітили на вулиці чоловіка, схожого за прикметами.

Той, побачивши правоохоронців занервував і хотів уникнути зустрічі з ними. Коли з ним таки поговорили, 34-річний житель Кременчуцького району, який вже мав судимість за злочин, зізнався в скоєному. Під час огляду його особистих речей в сумці полісмени побачили живу качку. Птаха, як з’ясувалося, чоловік теж викрав. А згодом і спокусився на мобільний телефон, який також у нього знайшли… Тож кримінальні новини сьогодення поповнилися ще одним випадком.

Олександр Брусенський

Фото поліції Полтавщини