Зібрати дитину до школи допоможе ПриватБанк

У вашій родині є школяр? Тоді напередодні першого вересня у вас плануються великі витрати! Зошити, олівці, фарби, нова форма і рюкзак. А чи витримає все це ваш сімейний бюджет? Не хвилюйтеся. Якщо знадобиться, на допомогу прийде ПриватБанк! Гроші готівкою. За кілька хвилин, без застави і поручителів. Сервіс “Швидкий кредит” підтримає батьків у зборах малечі до школи. Все, що вам потрібно, звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку, маючи при собі платіжну карту. А далі – мінімум документів на оформлення позики і максимум необхідних для дитини покупок!

Доступна сума кредиту – це Ваш ліміт по сервісу “Оплата частинами”. Сума кредитування розділяється на термін оформлення позики. А сплачується регулярними платежами щомісяця. Строк угоди – до 24 місяців. Перший внесок – лише через 30 днів. За Вами залишається право дострокового погашення на чесних умовах!

Більше подробиць – на сайті privatbank.ua, або ж у будь-якому відділенні ПриватБанку.

“Збираючи дітей до школи, батьки полтавських школярів можуть скористатись не тільки сервісом “Швидкий кредит”, а і програмами ПриватБанку “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка”, – говорить заступник директора Полтавського ГРУ ПриватБанку по роботі з торговими підприємствами, керівник напрямку “Еквайринг” Владислав Мельниченко. – Все, що потрібно школярам, ви можете придбати в магазинах-партнерах ПриватБанку, підключених до сервісу “Оплата частинами”.

З початку року жителі Полтави та області скористалися сервісом ПриватБанку “Швидкий кредит” на загальну суму 55 млн грн, та придбали товарів по програмі “Оплата частинами” на суму 122 млн грн.

251 перегляди(ів)