Зібрати дитину до школи допоможе ПриватБанк

У вашій родині є школяр? Тоді напередодні першого вересня у вас плануються великі витрати! Зошити, олівці, фарби, нова форма і рюкзак. А чи витримає все це ваш сімейний бюджет? Не хвилюйтеся. Якщо знадобиться, на допомогу прийде ПриватБанк! Гроші готівкою. За кілька хвилин, без застави і поручителів. Сервіс “Швидкий кредит” підтримає батьків у зборах малечі до школи. Все, що вам потрібно, звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку, маючи при собі платіжну карту. А далі – мінімум документів на оформлення позики і максимум необхідних для дитини покупок!

Доступна сума кредиту – це Ваш ліміт по сервісу “Оплата частинами”. Сума кредитування розділяється на термін оформлення позики. А сплачується регулярними платежами щомісяця. Строк угоди – до 24 місяців. Перший внесок – лише через 30 днів. За Вами залишається право дострокового погашення на чесних умовах!

Більше подробиць – на сайті privatbank.ua, або ж у будь-якому відділенні ПриватБанку.

“Збираючи дітей до школи, батьки полтавських школярів можуть скористатись не тільки сервісом “Швидкий кредит”, а і програмами ПриватБанку “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка”, – говорить заступник директора Полтавського ГРУ ПриватБанку по роботі з торговими підприємствами, керівник напрямку “Еквайринг” Владислав Мельниченко. – Все, що потрібно школярам, ви можете придбати в магазинах-партнерах ПриватБанку, підключених до сервісу “Оплата частинами”.

З початку року жителі Полтави та області скористалися сервісом ПриватБанку “Швидкий кредит” на загальну суму 55 млн грн, та придбали товарів по програмі “Оплата частинами” на суму 122 млн грн.