Зима 2020 року буде теплішою, ніж торік, і малосніжною

Зима 2020 року

На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Полтавської області, що відбулася 10 грудня в Полтавській ОДА, начальник Полтавського обласного центру з метеорології Ігор Григорович Замирайло оприлюднив прогноз погоди на зиму. Тож якою буде зима 2020 року?

До 20 грудня на Полтавщині зберігатиметься тепла, як для цього часу, погода. Суттєвих опадів не очікується. Ближче до 15 грудня можливий слабкий дощ та мокрий сніг. Частими будуть тумани. Наприкінці місяця можлива короткочасна хвиля холоду зі зниженням температури до —7…12оС з випадання снігу до 3…8 см.

У січні-лютому 2020 року на фоні підвищеної температури повітря можливі декілька хвиль холоду з температурами до —10…13оС. Через підвищений температурний режим малоймовірне значне накопичення снігового покриву, подібно минулорічному. Однак у січні прогнозується часте утворення ожеледних явищ, що потребуватиме посипання доріг та тротуарів.

— Але, незважаючи на начебто оптимістичні погодні перспективи, зима 2020 року є зима, — зазначив І.Г. Замирайло. — Тож відповідні служби повинні бути напоготові.