Знову мітингували пенсіонери силових структур: попереджуємо владу – це остання мирна акція протесту!

пенсіонери силових структур

Сьогодні біля будівлі Полтавської ОДА знову мітингували пенсіонери силових структур. Переважно, колишні військовослужбовці та міліціонери. Зібрання проводилося в унісон із початком Всеукраїнської акції протесту ветеранів силових структур в Києві.

Як повідомив учасник акції в обласному центрі голова Ради ветеранських організацій силовиків Полтавщини Олександр Марущенко, до столиці сьогодні вночі для участі у акції пенсіонери силових структур виїхали вісьмома автобусами. Усього майже 400 чоловік із Полтави, Кременчука, Миргороду, Лубен та Лохвиці. Вони приєдналися до Всеукраїнської акції протесту попід стінами Кабміну та Верховної Ради, де сьогодні зібралися тисячі «силовиків», вимагаючи справедливого перерахунку пенсій колишнім військовослужбовцям та працівникам МВС.

Такі самі вимоги висували владі і ті пенсіонери силових структур, що зібралися на майдані біля ОДА. Організатори акції завили, що востаннє попереджують владу, вимагаючи від неї виконати чинне законодавство України щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців. Попереджують й про те, що це остання мирна акція в обласному центрі. Якщо влада не дослухається до законних вимог ветеранів, то сьогоднішня акція буде останньою, яка проходить мирно. У подальшому протестний рух ветеранів-силовиків набиратиме обертів і вони вдадуться до радикальних кроків. Першим з яких буде перекриття автодороги «Київ-Харків» у Полтаві в районі ринку «Мотель».

пенсіонери силових структур

До протестувальників вийшов заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло. Він заявив, що сам є колишнім військовослужбовцем і так само, як і ті, хто зібрався біля облдержадміністрації, отримує несправедливу – маленьку, пенсію. Керівництво ОДА, поінформував О. Пругло, підтримує вимоги ветеранів-силовиків, на підтвердження чому голова Полтавської ОДА Валерій Головко передав Прем’єр-міністру України В. Гройсману листа з інформацією про акції протесту у обласному центру і проханням таки поновити справедливість стосовно тих, хто віддав служінню Батьківщини 25-30 років.

пенсіонери силових структур

Акція завершилася прийняттям чергового звернення до влади країни і області з вимогами про негайне перерахування пенсій ветеранам – силовикам. Одночасно організатори акції та пенсіонери силових структур наголосили на тому, що здивовані позиціє голови облради Олександра Біленького та Полтавського міського голови Олександра Мамая, які ігнорують акції протесту силовиків і жодного разу не зустрілися з їхніми представниками та не висловили своєї позиції перед тими, хто збирається на мітинги протесту. З цієї нагоди пенсіонери силових структур вирішили провести наступну акцію протесту вже в Кременчуці, де за попередньою інформацією 16 лютого відбудеться виїзна сесія Полтавської облради.

Олександр Брусенський
На фото: так мітингували пенсіонери силових структур.
Фото автора