Зупинити руйнування суглобів вам допоможе «ДИКРАСИН»

Дикрасин

  Найголовніше в житті – це здоров’я! Тому що, коли людиною опановують хвороби, будь-яке визнання або багатство перестають бути в радість. Здоров’я не купиш, але його можна і потрібно підтримувати і зміцнювати. І ніхто цього ні за кого не зробить. Необхідні власні зусилля людини.

Серед проблем, з якими рано чи пізно стикається більшість людей, на одному з перших місць займають порушення функцій опорно-рухового апарату, тому його розбалансованість провокує хвороби інших систем і окремих органів, а також зниження рухливості і погіршення загального стану організму.

Ви стурбовані тим, як попереджати і боротися з цими проблемами і не завдавати шкоди своєму організму? Спробуйте «Дикрасин»

«Дикрасин» рослинний тонік для тіла – це препарат універсальної дії для омолодження шкіри, судин, суглобів і зміцнення імунної системи.

«Дикрасин» Дикрасинявляє собою водно-кислотний настій мудро підібраних, екологічно чистих болгарських лікарських трав. При втиранні в шкіру він діє як скраб. Знімає ороговілі клітини, відкриває закупорені пори, тим самим сприяє активним речовинам легко проникати глибоко в тканини і суглоби. Завдяки антиоксидантній дії вітаміну «Р» і таніну зміцнюються кровоносні судини, поліпшується кровопостачання і живлення шкіри і тканин навколо суглобів і хворих місць, усуваються запальні процеси, розчиняються солі і виводяться шлаки, накопичені в суглобах. Завдяки цьому в більшості випадків починають відновлюватися функції суглобів і хребта, поліпшується кровопостачання кінцівок при цукровому діабеті, стимулюються відновні процеси, підвищується тонус, працездатність і омолоджується весь організм. Одним з головних переваг «Дикрасину» є те, що він не впливає на артеріальний тиск, шлунково-кишковий тракт, нирки, печінку, що дозволяє використовувати «Дикрасин» людям з «букетом» захворювань.

«Дикрасин» застосовується зовнішньо (докладніше – дивіться інформацію до застосування). Курс прийому – 18 днів. На курс необхідно 3 флакона.

При локальному застосуванні втирається «Дикрасин» в окремі суглоби легкими масажними рухами один раз на день щодня, поки не настане полегшення.

Головний висновок: «Дикрасин» надає багатогранну, різнобічну дію на організм. Його можна сміливо застосовувати при багатьох проблемах опорно-рухового апарату, серцево-судинної та видільної системи, так як зменшується навантаження на серцевий м’яз внаслідок поліпшення роботи капілярів, що виконують функцію «другого серця» людини, а також з метою профілактики. Єдина умова: наполегливість і працьовитість.

«Дикрасин» можна придбати в аптечних установах.

ЦІНА 1 УП. В АПТЕКАХ ВІД 85 ГРН. або замовити в ДП «Гамай» ТОВ «Краків ООД» за телефонами та отримати поштою.

(04595) 6-88-59; 6-54-60;
093-098-16-63;
097-221-47-66;
099-508-73-75.

Заявки приймаються за вищевказаними телефонами щодня, крім суботи та неділі з 9-30 до 16-00, професійна консультація надається в понеділок і п’ятницю з 10-00 до 15-00.

Офіційний сайти: www.dicrasin.com.ua,  www.dicrasin.com

Висновок Держсанепідслужби МОЗ України №05.03.02-03 / 53579 від 07.12.2015р. Виробник ЕТ «Дикрасин-Димитр Кристи-Георги Кристи», Болгарія.

Перед застосуванням ознайомитися з інструкцією. Не є лікарським засобом.

З повагою,

Ковальчук Марія Василівна