Фонд ПриватБанку “Допомагати просто” передав обладнання Полтавській обласній дитячій клінічній лікарні

В рамках програми “Звичайне диво” фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» перерахував майже 2,6 млн грн для придбання медобладнання для дитячих обласних лікарень

В рамках програми “Звичайне диво” фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» перерахував майже 2,6 млн грн для придбання медобладнання для дитячих обласних лікарень. Зокрема для потреб Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні придбали Пульсоксиметр Rad 8 (виробництва США).

Він вимірює насиченість кислороду у крові дитини, та дає розуміння, коли варто підключати/відключати до апарату ШВЛ. Це незамінне обладнання у реанімації і хірургії.

“Ми безмежно вдячні ПриватБанку за нове сучасне обладнання, яке було надане нам завдяки акції “Звичайне диво” і яке нам так необхідне, – говорить головний лікар Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні Наталія Книш. – Вже не вперше ПриватБанк допомагає нашому медичному закладуі. І ми вкотре переконалися, що слова “благодійність” та “допомога” для ПиватБанку – це норма життя. Я дякую співробітникам цієї фінансової установи, які створили такий благодійний фонд. Низький уклін клієнтам ПриватБанку, тому що кожна їхня перерахована гривня рятує чиєсь життя. Завдяки новому сучасному обладнанню наші лікарі зможуть ефективніше лікувати маленьких пацієнтів, аби хвороби не затьмарювали їхнього дитинства”.

Акція Звичайне диво від Приват Банку
В рамках програми “Звичайне диво” фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» перерахував майже 2,6 млн грн для придбання медобладнання для дитячих обласних лікарень.

На цьому дива не закінчуються. Всеукраїнський благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” спільно з Mastercard продовжить доброчинну акцію «Звичайне диво», щоб подарувати святковий настрій малечі, яка проведе новорічну ніч у лікарнях.

“На жаль, хвороби не зважають на дату в календарі. Але ми хочемо, щоб Дід Мороз прийшов до всіх без винятку дітей. Тому ПриватБанк разом із Mastercard вже вдруге організують новорічну казку для недужої малечі. Першого січня у кожну обласну дитячу лікарню України прийдуть помічники Діда Мороза із подарунками та гарним настроєм для дітей”, – розповіла Анна Павлова, керівник благодійних проектів ПриватБанку.

Долучайтеся до акції “Звичайне диво”!

Долучитися до акції “Звичайне диво” й почати новий рік із добрих справ може кожен клієнт ПриватБанку. Усе, що потрібно, – зареєструватися на сайті та розраховуватися карткою в магазинах, кафе та інших закладах. Після кожної купівлі з картки ПриватБанку списуватиметься ще одна гривня окремою транзакцією: якщо ви витратили 10 грн, то з картки спишеться 11 грн. А після завершення акції всі благодійники отримають звіт і зворушливі фото щасливих дітей.

На сайті “Допомагати просто!” ПриватБанку розміщена вся інформація про програму, фонд, є список дитячих будинків, якими опікується Фонд, звітність і ті потреби, на які збирають кошти.

Допомагати просто! Долучайтеся до програми “Звичайне диво” – разом повернемо малечі віру в дива!

З повагою,

Прес центр ПриватБанк