Звільнено голову міського осередку партії «Рідне місто»

Рідне місто

Оксану Деркач звільнено з посади голови Полтавської міської організації партії «Рідне місто.

Про кадрові зміни в керівництві Полтавської міської організації партії «Рідне місто», лідером якої та одночасно керівником однойменної фракції в Полтавській облраді є Олександр Удовіченко, повідомили в прес-службі партії.

«16 березня 2018 року відбулися збори міської організації політичної партії «Рідне місто», на яких її очильницю звільнено із займаної посади. Контроль за діяльністю організації взяв на себе особисто лідер партії Олександр Удовіченко.

О. Удовіченко «зачищає» Полтаву: секретаря Полтавської міськради звільнено з посади голови міського осередку партії «Рідне місто»

Рідне місто
О. Деркач

Міська партійна організація продовжує активно працювати в найтіснішому контакті з полтавцями й для полтавців. Вона розширює свою структуру та готова до якісних змін, продиктованих нагальними потребами громади. «Рідне місто» підтверджує заявлений раніше курс на конструктивну опозицію до чинної міської влади, з усією рішучістю виступаючи проти ігнорування людських інтересів. «Розкраданню бюджетних коштів та руйнуванню міського господарства Полтави потрібно покласти край» — заявив Олександр Удовіченко…», ідеться в повідомленні речників партії.

Про серйозні розбіжності між керівництвом Полтавської міськради та обласного осередку партії «Рідне місто» стало відомо ще 14 березня 2017 року, коли О. Удовіченко на своєї прес-конференції заявив, що «Рідне місто» виходить із виконавчої влади у Полтаві через узурпацію влади міським головою та його оточенням за підтримки в міськраді фракції «Совість України».

Рідне місто
О. Удовіченко

О. Удовіченко тоді розкритикував за прагнення узурпації влади і представників фракції «БПП «Солідарність» у міськраді, яку очолює Андрій Матковський. А першого заступника Полтавського міського голови Михайла Шевченка, який, на думку лідера «Рідного міста», теж причетний до узурпації влади в Полтаві, О. Удовіченко навіть назвав «неврівноваженою людиною».

На знак протесту проти дій чинної міської влади «Рідне місто» відкликало своїх представників із міської влади. Зокрема, керівника КАТП-1628 Тараса Бойка та заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка. Але в оточенні міського голови Олександра Мамая залишилася О. Деркач – колега по «Партії регіонів» самого О. Удовіченка. До Полтавської міськради на останніх виборах вона пройшла як висуванка «Рідного міста». Але, тепер, як бачимо, її прибрали з посади очільниці міського осередку партії.

Олександр Брусенський

Фото автора.