З’явилися подробиці кривавої стрілянини на полтавському пляжі

Бійка на пляжі

Як уже повідомляла «ПП» (Див.: “У Полтаві на пляжі застрелили чоловіка й поранили дитину”), вчора увечері на одному з міських пляжів у районі Дублянщини сталася масова бійка, під час якої сторони застосували вогнепальну зброю. У результаті загинув на місці 20-річний полтавець, до лікарні з вогнепальними пораненнями відправили 24-річного чоловіка, семирічного хлопчика, та власників кафе – батька й сина, яких нападники жорстоко побили.

Уже відомо, що загиблий – 20-річний Святослав Пилипенко. Він був спортсменом та активним учасником Полтавського клубу змішаних єдиноборств «Branibor Team». Недавно виборов титул чемпіона України з боїв без правил. 24-річний поранений чоловік так само спортсмен цього клубу. Скалічені в бійці батько та син – власники пляжного кафе 45-річний Олександр Марченко та його 21-річний син Роман. У поліції повідомили сьогодні, що семирічного хлопчика, в якого вогнепальні поранення грудей, кінцівок та голови, успішно прооперували.

Правоохоронці також стверджують, що під час оперативно-розшукових заходів уже встановлено обставини масової бійки. Зокрема, заступник начальника ГУ Нацполіції в Полтавській області полковник Руслан Бірюков розповів подробиці кривавого інциденту:

Він сказав: «на пляжі відпочивала компанія, яка вела себе зухвало, вчиняла низку провокативних дій стосовно інших громадян, що там відпочивали. Один із власників кафе, розташованого на пляжі, зробив зухвальцям зауваження. Після того як компанія почала бити власника кафе, йому на захист прийшов син. Коли з боку компанії було здійснено кілька пострілів, син узяв зареєстровану рушницю та вистрелив у відповідь. Від отриманих поранень один із нападників помер на місці» (детальніше див. www.facebook.com/miapoltava/)

У поліції також говорять про те, що більшість із учасників бійки вже мали проблеми із законом і відбували покарання за тяжкі злочини – розбійні напади, вбивства, пограбування…

Олександр Брусенський

Фото із Інтернету