Білоцерківська об’єднана територіальна громада

Білоцерківська об’єднана територіальна громада була утворена однією з перших в 2015 році. На сьогоднішній день це одна з найуспішніхих громад в Полтавські області.

Білоцерківська об’єднана територіальна громада Миргородського району (Білоцерківська ОТГ): загальна інформація

Кількість сільських рад, що об’єдналися 4: Балакліївська, Бірківська, Подільська та Білоцерківська.

Балакліївська сільська рада включає села: Балаклія, Колосівка, Шипоші, Бірківська сільська рада – Бірк, Баланди, Вишняківка, Стінки. До Подільської сільської ради належать села Поділ і Огирівка, а в підпорядкування Білоцерківської сільської ради знаходиться найбільша кількість сіл: Білоцерківка, Герусівка, Дзюбівщина, Коноплянка, Красногорівка, Лугове, Морозівщина, Сидорівщина.

Площа Білоцерківської ОТГ: 200.69 км кв.

До Білоцерківської громади входить три 3 старостинських округи.

Чисельність населення громади: 3725 чол.

Головою Білоцерцівської об’єднаної територіальної громади є Іван Лещенко.

Білоцерківська об’єднана територіальна громада: освіта та охорона здоров’я

На території Білоцеруівської ОТГ знаходиться шість фельдшерсько-акушерських пункти і одна амбулаторна поліклініка.
Дитячі та освітні заклади: дві школи І-ІІІ ступенів, три школи І-ІІ ступенів, три дитячих садка та дванадцять закладів культури

Білоцерківська об’єднана територіальна громада: важливі факти з життя громади

Білоцерківська об'єднана територіальна громада

Білоцерківська об’єднана територіальна громада була однією з перших, хто взявся запроваджувати реформу децентралізації в 2015 році. Робота в ОТГ побудована так, щоб кожна з громад, що об’єдналася не зазнала ніякого погіршення, навпаки – послідовно працювала над соціально-економічним розвитком всіх населених пунктів, що входять до складу ОТГ. Як результат – Білоцерківська об’єднана територіальна громада знаходиться на перших позиціях в останньому рейтингу фінансової спроможності за показником «власні доходи на одного мешканця».

Ще одним досягненням громади є новозбудований капітальний міст через річку Псел, який забезпечить надійне сполучення між селами.

Боджет громади збільшився у п’ять разів після об’єднання – на сьогодні він становить 25 млн. грн. Крім того Білоцерківська ОТГ має додаткове фінансування – 5 мільйонів державної субвенції. Ці кошти були спрямовані на ремонт дитячого садка у Подолі, на даний момент здійснюється ремонт покрівлі амбулаторії, заплановано також закупити якісне кардіологічне обладнання та зробити капітальний ремонт приміщення поліклініки.

Білоцерківська об’єднана територіальна громада сстворює «територію безпеки» і планує обрати власного дільничного офіцера поліції.

Адреса:
38340, Великобагачанський р-н, с. Білоцерківка, вул. Першотравнева, буд. 9

Контакти:
05345-9-43-42, 6-42-330 Голова громади: Лещенко Іван Васильович

Email:
12oi@i.ua