Піщанська об’єднана територіальна громада

Піщанська об’єднана територіальна громада була утворена в результаті об’єднання двох сільських рад: Піщанської та Гориставської. Перші вибори провели 25 жовтня 2015 року (Постанова ЦВК).

Піщанська об’єднана територіальна громада: загальна характеристика

В підпорядкуванні Піщанської сільської ради знаходяться села: Піщане, Ковалівка, Кривуші. До Гориславської сільської ради належать села: Гориславці, Коржівка, Миловидівка, Олефірівка.

Адміністративний центр громади – село Піщане.

Голова Піщанської ОТГ Олександр Красницький.

Площа Піщанської об’єднаної територіальної громади складає 78.03 км кв

Чисельність населення: 6568 чол.

Піщанська об’єднана територіальна громада: заклади охорони здоро’я та освіти.

На території Піщанської ОТГ Кременчуцького району працює фельдшерсько-акушерський пункт та дві амбулаторії-поліклініки. Освітні заклади: школа І-ІІІ ступенів, дві школи І-ІІ ступенів, три дитячі садки. Також на території Піщанської сільської об’єднаної територіальної громади діють три заклади культури.

Піщанська об’єднана територіальна громада: найважливіші моменти з життя громади

Після об’єднання сільських рад в громаду бюджет Піщанської ОТГ зріс в п’ять раз. Найбільша стаття надходжень до бюджету – ПДФО (податок на доходи фізичних осіб) – 60 відсотків. Тільки за попередній рік Піщанська ОТГ успішно реалізувала понад 30 проектів! Це і відремонтовані заклади охорони здоровя та освіти, нові дороги та тротуари, зроблене вуличне освітлення, нові дошки оголошень, висаджені доглянуті клумби, встановилені лави, обладнані 15 зупинок….

Голова Пішанської ОТГ не без гордості повідомляє, що кількість скарг від людей суттєво знизилася, а якщо односільчани і приходять в сільськуц раду – то щоб подякувати за роботу.

На наступний рік планів також чимало – зокрема великі кошти планують вкласти у розвиток освіти та культури. А саме: замінити покрівлю, утеплити стіни та стелю в Піщанській гімназії, реконструювати приміщення колишньої аптеки, яке передали на баланс Піщанської громади, під Центр надання адміністративних послуг.

Піщанська об'єднана теріторіальна громада святкує Гарбузовий Фест
Громади Кременчуцького району провели «Гарбузовий Фест»

Благоустрій для Піщанської ОТГ – у першу чергу. Це клопітка робота, яка потребує не тільки значних фінансових ресурсів, але й людських зусиль.

Минулого року Піщанська об’єднана територіальна громада прийняла Програму поводження з твердими побутовими відходами на території Піщанської сільської ради. Ця програма передбачає системне вивезення твердих побутових відходів як від населення, так і від підприємств, установ та організацій. Також громада активно закупляє сміттєві баки та сміттєвози, а в найближчому майбутньому планується сортування сміття.

Адреса:
39701, Кременчуцький р-н, с.Піщане, вул.Київська,104

Контакти:
0536-725360, 0536-725310 Голова: Красницький Олександр Петрович

Email:
selsovet-kremenchug@ukr.net

Додаткова інформація: