Шишацька об’єднана територіальна громада

Шишацька об’єднана територіальна громада: основні відомості.
Адміністративний центр громади смт Шишаки. Постійне населення – 4,5 тис. чол.
Площа 0,6 тис. кв. км, 75 % від території Шишацького району

Чисельність постійного населення на 1 січня 2018 року становить 14,821 тис. чол., що складає 75 % від загальної чисельності населення району у тому числі: Міського 4,5 тис. чол., Сільського 10,321 тис. чол.

Шишацька об’єднана територіальна громада: соціально-економічний розвиток.
Дошкільна освіта. На території Шишацької ОТГ функціонує 9 дошкільних навчальних закладів, що обслуговують близько 400 дітей дошкільного віку, а це понад 80% від загальної кількості дітей дошкільного віку в громаді.
Загальна середня освіта. Загальна середня освіта в Шишацькій об’єднаній територіальній громаді представлена 9 загальноосвітніми закладами. В школах навчається 1343 дитини. Загалом охоплення шкільною освітою в громаді складає 100%. Діти, що проживають у відділених населених пунктах, забезпечені автобусним підвезенням.

Також в смт. Шишаки функціонує Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей, в якій навчається понад 380 учнів.
З метою організації дозвілля дітей дошкільного та шкільного віку на території Шишацької ОТГ працюють Шишацький будинок дитячої та юнацької творчості, що охоплює понад 300 дітей, та Шишацька дитячо-юнацька спортивна школа – понад 200 учнів.

Культурно-освітню роботу в Шишацькій об’єднаній територіальній громаді здійснюють 15 клубних установ, 13 бібліотечних закладів, Шишацька дитяча музична школа, Шишацький краєзнавчий музей та Сагайдацький краєзнавчий музей на громадських засадах.

Також в с. Гоголеве національний музей-заповідник М.В. Гоголя, що є історичним надбанням не лише Шишацького краю, а й України в цілому.

Охорона здоров’я на території Шишацької ОТГ представлена двома ланками закладів медицини – Центральною районною лікарнею (ЦРЛ) та системою Первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД). ЦРЛ розташована в смт. Шишаки та обслуговує населення всього Шишацького району.

Система ПМСД складається з 10 фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАП) та 8 амбулаторій загальної практики та сімейної медицини, що рівномірно розміщені в старостатах громади.

Також на території Шишацької ОТГ діє 5 аптечних установ, що забезпечують мешканців громади всіма необхідними медикаментами.
Шишацька об’єднана територіальна громада: промисловість.
Промисловий комплекс Шишацької ОТГ представлений різними галузями: від видобутку корисних копалин до виробництва товарів широкого вжитку.

На території громади зареєстровано 4 підприємства переробної промисловості, понад 20 підприємств роздрібної торгівлі та громадського харчування, 4 фінансово-кредитні установи, 4 установи зв’язку (поштовий, кур’єрський, інформаційний), 4 установи, що забезпечують функціонування житлово-комунальної сфери.

Адреса:
38000, смт Шишаки, вул. Корніліча, буд. 5

Контакти:
05352-91453, 05352-91364 Голова: Тутка Олександр Іванович

Email:
shishaky_s_rada@ukr.net