Передплатити газету Панорама Полтавщини

Як передплатити газету на сайті

Пропонуємо дуже легко й швидко передплатити обласну суспільно-політичну газету “Панорама Полтавщини”

Передплата на 2020 рік коштує 17 грн/міс, одразу на півроку – 90,00 грн., на рік – 125,00грн.

Не треба йти у відділення поштового зв’язку й стояти в черзі! Щоб передплатити газету на сайті не треба від руки заповнювати бланк абонемента! Платити за обробку абонемента теж не треба: ці витрати бере на себе редакція.

При оформленні передплати у відділеннях зв’язку ПАТ “Укрпошта” бере плату за оформлення абонемента в таких розмірах: 1 місяць – 3,60 грн; 2-3 місяці – 8,20 грн; 4-6 місяців – 10,00 грн, 7-12 міс.- 15,30 грн. Передплачуючи газету на цьому сайті, вам не треба платити за ці послуги.

Оформіть передплату на цьому сайті, розрахуйтеся банківською карткою, й працівники “Укрпошти” щотижня доставлятимуть газету безпосередньо вам додому! Переконайтеся, що отримувати газету з доставкою додому дуже зручно. Подбайте про стареньких батьків, бабусь і дідусів та передплатіть їм газету!

Оформіть передплату прямо зараз! Це займе 1 хв. вашого часу!

Оформити передплату

17,00 грн/ місяць – 2020 рік

    • Замовте доставку газети не виходячи з дому
    • Реальна економія вашого часу

 

  • Це займе 1 хв. вашого часу

 


Зверніть увагу! Передплата на наступний місяць приймається до 23 числа. Правильно вкажіть індекс поштового відділення, яке доставлятиме газету. Перевірити індекс ви можете на сайті: http://ukrposhta.ua/dovidka/indeksi

Обов’язково вкажіть свою електронну адресу! Ми надішлемо упродовж 3 днів відскановану копію абонемента про передплату з відміткою поштового відділення.